Inferno-Cm
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

3 participanți

In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  -Antonio Vin Feb 01, 2013 12:08 pm

Nick:Strike..
Adminu-l Reclamat:Strike..
Motivul:Imi da ban aiurea+ limbaj ULTRA vulgar :http://postimage.org/image/gk0b21r1n/b337aaa3/ + Cheama playerii la pvp si le distruge armura cu item de owner
Dovada:Am ban
Martori:Multi
Ai ban sau alceva?:Da ban permanent



REMOVE! ARE 4 RECLAMATII!

-Antonio

Mesaje : 35
Data de înscriere : 02/01/2013

Sus In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Re: Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  octi62 Vin Feb 01, 2013 12:15 pm

TI-AI FACUT TIE RECLAMATIE ESTI CEL MAI DESTEPT OM DIN LUME,DAR CRED CA TE REFEREAI LA tnt

octi62

Mesaje : 107
Data de înscriere : 08/01/2013

Sus In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Re: Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  -Antonio Vin Feb 01, 2013 12:21 pm

AaAAA nick-ul meu?!

-Antonio

Mesaje : 35
Data de înscriere : 02/01/2013

Sus In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Re: Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  octi62 Sam Feb 02, 2013 3:08 am

Pai acolo la Nick scrie strike Smile))

Da tu esti altcineva nu Smile)

octi62

Mesaje : 107
Data de înscriere : 08/01/2013

Sus In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Re: Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  IoNu7zZ Sam Feb 02, 2013 8:35 am

Numele tau la Nick:

IoNu7zZ

Mesaje : 68
Data de înscriere : 14/01/2013

Sus In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Re: Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  octi62 Sam Feb 02, 2013 10:04 am

Da ma =))

octi62

Mesaje : 107
Data de înscriere : 08/01/2013

Sus In jos

Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?: Empty Re: Din nou reclamatie la strikeNick: Adminu-l Reclamat: Motivul: Dovada: Martori: Ai ban sau alceva?:

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum